blog epoksi 01

Zeminler genellikle iş günü verimliliği ve güvenliğinin önemli bir parçasıdır. Mağazanız, Hastaneniz, Tesisiniz, Deponuz, Garajınız yada eviniz için birden fazla etki sağlayacak alternatif bir döşeme seçeneği düşünmek istermisiniz. İşte bu seçeneklerden bir tanesi de epoksi zemin kaplamasıdır.

Epoksi zemin kaplamaları, ticari binalar, yürüyüş yolları, hatta duvarlarda veya tavanlarda bile zeminlerde ve çoğunlukla garaj zeminlerinde kullanılabilir.
Epoksi döşemenin faydalarından daha önce deneyimlenen birçok tesis, üretim tesisleri, depolar, ecza binaları, yiyecek ve içecek tesisleri, hatta laboratuvarlar gibi ticari veya endüstriyel binalardır.
Epoksi kaplamanın binaya yerleştirilmesinin başlıca faydaları şunlardır:

Dayanıklılık: Epoksi kaplı beton zeminler uzun süre zeminde oluşacak aşınmalara karşı dayanıklılığını korur ve böylece size ekonomik tasarruf sağlar.
Kuvvet: Epoksi, katı bir polimere dönüştürüldüğünde, inanılmaz derecede güçlü hale gelir ve kimyasal bozulmayı önler.
Zaman kazandırır: Epoksi döşeme genellikle hızlı ve kolay bir şekilde kurulur.
Düşük bakım temizliği: Epoksi zemin kaplaması uygulandıktan sonra zemininizi gözenekli olamaktan kurtarır ve bakımı hızlı ve kolay olur.
Estetik: Kaplamalar, belirli tarzınıza uyacak bir dizi renk ve desende mevcuttur. Ayrıca 3d olarak zemininize 3 boyutlu bir görüntüde katabilirsiniz.
Güvenlik: Bu kaplamalar, çalışanlarınızın ve binanızın güvenliğini de koruyarak aşırı darbelere karşı dayanıklıdır.
Parlaklık: Tipik olarak, kaplamalar için yüksek parlaklık seçeneği sağlanabilir, bu da tesisinizdeki yansımayı önemli ölçüde etkilediği için aydınlatmayı iyileştirir.

 • Desenli Beton Kalibi
 • Hks Oil
 • Hks Boya
 • Iskele Kalip Sistemleri
 • Hks Epoksi

  Bize Ulaşın

  Marmara Sanayi Sitesi G Blok No:123
  Küçükçekmece / İkitelli İstanbul TÜRKİYE

  +90 212 485 7500 // +90 532 777 6380
  info@heskon.com

  harita

   

  turkey