metal kalip yagiÖzel katıklar içeren, suya dayanıklı kalıp yağıdır.

ahsap kalip yagiPlywood Ahşap Kalıp Yağı Kaliteli madeni yağ ve özel emülgatörlerin karışımıyla elde edilen formülasyonun su ile emülsiye edilerek hazırlanan ve metal kalıpların dışında, her çeşit beton kalıplarında kullanılan kalıp ayırıcı yağ çeşididir.

dokum kalip yagiÇelik dökümlerinde kalıp ayırıcı ve kalıp yağlayıcı olarak kullanılır.

plywood kalip yagiPlywood kalıpların eğilme mukavemeti yüksek ancak çelik kalıplar kadar dayanıklıdır. Kalıp yağı filmli plywooda oranla daha ekonomik olan filmsiz plywood ve filmli plywood kalıplarda kullanılır.

seramik kalip yagiSeramik endüstrisinde ve seramik ürünlerin üretiminde hamura karışabilen ve kalıplarda kullanılan özel bir yağdır.

konsantre kalip yagiTaze beton ile kalıp arasında oluşacak yapışmaları engelleyerek, kalıbın betondan daha kolay ayrılmasını ve düzgün yüzeyli beton elde edilmesini sağlayan, su ile seyreltilerek kullanılabilen, madeni yağ ve özel emülgatör karışımı, kalıp ayırıcı yağ konsantresi.

piston kalip yagiÇelik dökümlerinde kalıp ayırıcı ve kalıp yağlayıcı olarak kullanılır.

tik yagiHks tik yağı doğal yağların karışımı ve özel koruyucu katkı  maddeleri ilavesi ile hazırlanmıştır. Park ve bahçe mobilyaları vb. ahşap yüzeylerde  kullanılır.

sicak sekil kalip yagiSu ile her oranda karışabilen, grafit ve yağ içermeyen, duman ve koku oluşturmayan, özel katıklar ihtiva eden, homojen beyaz bir film tabakası oluşturan sıcak dövme ve ekstrüzyon sıvısıdır.

 • Desenli Beton Kalibi
 • Hks Oil
 • Hks Boya
 • Iskele Kalip Sistemleri
 • Hks Epoksi

  Bize Ulaşın

  Marmara Sanayi Sitesi G Blok No:123
  Küçükçekmece / İkitelli İstanbul TÜRKİYE

  +90 212 485 7500 // +90 532 777 6380
  info@heskon.com

  harita

   

  turkey