beton cilasi 01Parlak Beton Cilası. Beton yüzeyin mevcut tekstüründe değişikliğe yol açmaz.

kalip ayirici toz 01Heskon® Kalıp Ayırıcı Toz, baskı beton uygulamalarında hem kalıp ayırıcı hem de renklendirici olarak kullanılır.  Ayrıca yüzeye eskitilmiş görünümü veren toz malzemedir.

baski beton malalari

Baskı Beton Malası
Beton yüzeyi düzleştirmek, şap işlemi sırasında oluşan boşlukları doldurmak için kullanılır.

baski beton malzemeleriZemin baskı beton ve perde beton yapımlarında kullanılan malzemeler siperiş üzerine imalatı yapılarak teslim edilmektedir.

baski beton tokmagi damga 01Baskı Beton Tokmağı, baskı beton uygulamalarının zorlu aşamalarını kolaylaştırmak için üzere tasarlanmış ve geliştirilmiş bir üründür.

Beton perde duvarlarınızda yada Beton zeminlerde kullanabileceğiniz Belediye logoları ve kurumsal logo baskı beton kalıpları, istenilen ebat ve ölçülerde tasarlanarak imalatı yapılmaktadır.

İstenilen fotoğraf kaperde beton fotograf gravur kaliplari 01lıplara oyulur. Kalıbın beton yüzeyin üzerine uygulanarak elde edinilen fotoğraf gravür biçimleri, Güneş, harekete geçerken cepheyi hayata geçirir:

Tekstürlü Desenli Perde Beton Kalıpları Plyywood-Kontrplak veya Çelik Kalıplara yapıştırılarak kullanılır. Seri imalat beton  dökümlerine uygundur, uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

baski beton cilasi 01Beton cilası beton yüzeye renk kazandırmanın ötesinde, yüzeyin aşınmasına ve zorlu kış şartlarına karşı daha güçlü ve daha dayanıklı olmasını sağlar.

desenli baski betonDesenli baskı  beton kalıpları iç ve dış mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama kalıp malzemesidir.

 • Desenli Beton Kalibi
 • Hks Oil
 • Hks Boya
 • Iskele Kalip Sistemleri
 • Hks Epoksi

  Bize Ulaşın

  Marmara Sanayi Sitesi G Blok No:123
  Küçükçekmece / İkitelli İstanbul TÜRKİYE

  +90 212 485 7500 // +90 532 777 6380
  info@heskon.com

  harita

   

  turkey