baski beton tokmagi damga 01Baskı Beton Tokmağı, baskı beton uygulamalarının zorlu aşamalarını kolaylaştırmak için üzere tasarlanmış ve geliştirilmiş bir üründür.

baski beton malzemeleriZemin baskı beton ve perde beton yapımlarında kullanılan malzemeler siperiş üzerine imalatı yapılarak teslim edilmektedir.

İstenilen fotoğraf kaperde beton fotograf gravur kaliplari 01lıplara oyulur. Kalıbın beton yüzeyin üzerine uygulanarak elde edinilen fotoğraf gravür biçimleri, Güneş, harekete geçerken cepheyi hayata geçirir:

Beton perde duvarlarınızda yada Beton zeminlerde kullanabileceğiniz Belediye logoları ve kurumsal logo baskı beton kalıpları, istenilen ebat ve ölçülerde tasarlanarak imalatı yapılmaktadır.

baski beton cilasi 01Beton cilası beton yüzeye renk kazandırmanın ötesinde, yüzeyin aşınmasına ve zorlu kış şartlarına karşı daha güçlü ve daha dayanıklı olmasını sağlar.

Tekstürlü Desenli Perde Beton Kalıpları Plyywood-Kontrplak veya Çelik Kalıplara yapıştırılarak kullanılır. Seri imalat beton  dökümlerine uygundur, uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

kalip ayirici toz 01Heskon® Kalıp Ayırıcı Toz, baskı beton uygulamalarında hem kalıp ayırıcı hem de renklendirici olarak kullanılır.  Ayrıca yüzeye eskitilmiş görünümü veren toz malzemedir.

Bize Ulaşın

Marmara Sanayi Sitesi G Blok No:123
Küçükçekmece / İkitelli İstanbul TÜRKİYE

+90 212 485 7500 // +90 532 777 6380
info@heskon.com

harita

 

turkey