blog baski betonHeskon® Desenli Baskı Beton Kalıpları ve ekipmanları ile dekoratif alanlar oluşturmak mümkün. Değerli müşterimizin yürüyüş yoluna uygulamış olduğu baskı beton uygulamasını sizinle paylaşıyoruz.

blog epoksi 01

Zeminler genellikle iş günü verimliliği ve güvenliğinin önemli bir parçasıdır. Mağazanız, Hastaneniz, Tesisiniz, Deponuz, Garajınız yada eviniz için birden fazla etki sağlayacak alternatif bir döşeme seçeneği düşünmek istermisiniz. İşte bu seçeneklerden bir tanesi de epoksi zemin kaplamasıdır.

bull float baski beton malasi

Beton dökülen zemin alanlarında yüzey üstünde pürüzssüz bir görüntü kim istemezki? İşte bu isteğinize karşılık verecek olan Bull Float (Baskı Beton Malası)'ın amacı beton yüzeyinizin düz olmasını sağlamaktır.

blog baski beton

Heskon® Desenli Baskı Beton Kalıplarımız üretilirken her detaya önem verilir. Baskı Beton Kalıplarımız beton yüzeye uyguladıktan sonra düz betonlarınızı kullanış ve görünüm bakımından size birçok güzellik sunar.

baski beton ahsap deseni wood patterned concrete

Düz ve sade Beton yüzeylerinizden sıkıldınız ve artık değişiklik zamanı geldi diyorsanız Heskon® Desenli baskı beton kalıpları ile beton yüzeylerinize dekoratif bir görünüm vererek daha gösterişli hale getirebilirsiniz.

 • Desenli Beton Kalibi
 • Hks Oil
 • Hks Boya
 • Iskele Kalip Sistemleri
 • Hks Epoksi

  Bize Ulaşın

  Marmara Sanayi Sitesi G Blok No:123
  Küçükçekmece / İkitelli İstanbul TÜRKİYE

  +90 212 485 7500 // +90 532 777 6380
  info@heskon.com

  harita

   

  turkey